Upravit stránku

Naše centrum


Centrum spokojeného stáří Alzheimer Care ve Svobodě nad Úpou

Jsme tým profesionálů, pro které péče o seniory není rutinní záležitostí. Posláním tohoto zařízení se 120 lůžky je poskytování kvalitní ošetřovatelské péče spojené s moderními terapeutickými postupy na vysoké úrovni. Svým klientům zajišťujeme kompletní servis 365 dní v roce24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pobyt zde by pro ně měl být příjemným zážitkem založeným na osobním laskavém přístupu, který zpomalí progresi jejich onemocnění

Objekt je rozdělen na dvě budovy spojené vstupní halou s recepcí. Klienti jsou ubytováni v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových, moderně zařízených pokojích. Samozřejmostí je profesionální kuchyně založená na diabetologických postupech.

Po celý den v našem centru probíhají léčebné terapie i různé zájmové a odpočinkové aktivity.

Pokud potřebujete jakoukoli radu či pomoc v otázce péče o své blízké nebo máte dotazy ohledně umístění v našem domově, prosíme, kontaktujte nás.

I s Alzheimerem se dá žít důstojně a aktivně!

Odborný personál

Vysoký počet úzce spolupracujícího sociálního i zdravotnického personálu pomáhá obyvatelům Centra s běžnými denními aktivitami i s každodenními starostmi. Nedílnou součástí komplexu služeb je nabídka terapií, které inspirují klienty k aktivnímu životu – ergoterapie, aromaterapie, muzikoterapie, reminiscenční terapie, bazální stimulace, rehabilitace.

Odborný garant

Neurolog - Doc. MUDr. Radomír Taláb, CSc. 

Podporují nás

Obec Havlovice

Děkujeme obci Havlovice, Havlovice 146, 54232 Úpice, za finanční dotaci ve výši 3 000 Kč na provozní náklady - nákup zdravotních prostředků.